Home HABERLER İPSD’ den MSC / MEDLOG Direnişine Destek

İPSD’ den MSC / MEDLOG Direnişine Destek

by @admin
0 comment

İPSD’ den MSC / MEDLOG Direnişine Destek

 

İşsizlik ve Pahalılıkla Savaş Derneği ( İPSD ) İzmir Şubesi 61.gününde ekmeği ve onuru için mücadele eden Nakliyat-İş Sendikası üyesi MSC / MEDLOG işçilerini ziyaret etti. İzmir’deki direniş yerine sloganlarla gelen İPSD üyelerini işçiler alkışlar ve sloganlarla karşıladı.

Ziyaret sırasında işçilere hitaben bir konuşma yapan İPSD İzmir Şubesi Başkanı Nesibe Gençer, halkımızın yaşadığı işsizlik ve pahalılık sıkıntısını şimdi de MSC / MEDLOG işçisinin çektiğini ve direnişçi işçileri kendi doğal üyeleri olarak gördüklerini söyledi. Onurlu bir mücadele veren MSC / MEDLOG işçilerinin yanında olacaklarını ayrıca Türkiye’nin tek devrimci sendikası Nakliyat-İş Sendikasında örgütlü oldukları için şanslı olduklarını söyledi.

İşçiler İPSD başkanın konuşmasına sloganlarla ve alkışlarla karşılık verdiler. Nakliyat-İş Sendikası Ege Bölge Temsilcisi Zeki Olkun’ da yaptığı konuşmada, bu ziyaretin kendilerini sevindirdiğini ve moral verdiğini söyledi. Nakliyat-İş olarak hiçbir mücadelemizi yarım bırakmadık, bu mücadelede de başarıyla çıkacağız dedi. Bu arada İPSD üyeleri yanlarında getirdikleri gıda paketlerini işçilere dağıttılar. İPSD üyeleri ziyaretin ardından karşılandıkları gibi alkışlar ve sloganlarla uğurlandılar. 01.11.2016

You may also like

Tarihçe

ipsd
Gerekçemiz aynı gerekçedir. 1968 yılında kurulan İPSD’nin bugün de gerçekliğini korumaktadır.

Basın Açıklamaları

Son Haberler

@2024 – Tüm hakları saklıdır.